حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 38 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 11 تعداد دیدگاهها : 4×
اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر در نجف اشرف
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
بازدید 1033
27
شیوه نامه شرکت در اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر در نجف اشرف در نظر است دومین گردهمائی سالانه یاوران غدیر، در جوار حرم‌های مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) در سوریه برگزار شود و شیوه‌نامه مربوط به آن، متعاقباً اعلام خواهد شد .      
منبع : موسسه غدیرشناسی
پ
پ

🔸 تمامی افرادی که به منظور حمایت مالی از فعالیت‌های معرفتی و تبلیغی مؤسسه غدیرشناسی در هرماه یا هرفصل (۳ماه) اقدام به پرداخت نذرغدیر می‌کنند به عنوان یاورغدیر شناخته می‌شوند .

🔸 مبلغ ماهانه یا فصلی نذرغدیر هیچ محدودیتی ندارد و هر یاور غدیر با توجه به تمکن مالی خود، در هر ماه یا هرفصل، هر مقدار که برایش امکان داشته باشد، به نیت حمایت مالی از فعالیت‌های مؤسسه غدیرشناسی پرداخت می‌کند؛ لکن یاورانی که بخواهند مشمول هدیه مؤسسه برای شرکت در گردهمایی نجف‌اشرف بشوند باید مبلغ نذر غدیر آنها حداقل ۶۰ هزارتومان در هرماه (یا ۱۸۰ هزارتومان در هرفصل) باشد.

🔸 هر یاورغدیر که مبلغ نذرغدیر پرداختی وی حداقل ۶۰ هزارتومان در هرماه باشد به عنوان یاور فعال شناخته می‌شود .

🔸 هر یاور فعال می‌تواند با معرفی یک یا چند یاور جدید ، از هدیه تشویقی مؤسسه برای شرکت در اولین گردهمایی سالانه نجف‌اشرف بهره‌مند شود مشروط بر آن که یاور معرفی‌شده جدید هم یک یاور فعال باشد .

🔸 به ازای معرفی هر یاور فعال جدید ۶% تخفیف در هزینه سفر زیارتی نجف و کربلا به معرف اختصاص داده می‌شود . بنابراین چنانچه یک یاور اقدام به معرفی ۵ یاور جدید بنماید مشمول ۳۰% تخفیف می‌شود و چنانچه ۱۰ یاور جدید معرفی کند مشمول ۶۰% تخفیف می‌شود و چنانچه ۱۵ یاور جدید معرفی کند مشمول ۹۰% تخفیف خواهد شد (سقف معرفی برای هر یاور ۱۵ نفر است) .

🔸 با توجه به پراکندگی یاوران در سراسر کشور و ضرورت یکسان بودن هدایای مؤسسه برای همه یاوران، تخفیف‌های بند بالا مربوط به هزینه‌های مرز تا مرز خواهد بود . بنابراین هزینه‌های ایاب و ذهاب داخل کشور (در مسیر رفت و در مسیر بازگشت) برعهده خود یاورغدیر خواهد بود.

🔸 مرز انتخابی برای سفر زیارتی یاوران غدیر به منظور شرکت در اولین گردهمائی سالانه یاوران، مرز مهران است .

🔸 سفر زیارتی یاوران برای شرکت در اولین گردهمائی سالانه نجف‌اشرف به صورت زمینی خواهد بود و تخفیف‌های ذکرشده در بالا، براساس هزینه متعارف سفرهای زمینی در همان تاریخ انجام سفر است .

🔸 اسکان در اولین گردهمایی سالانه یاوران غدیر به صورت موکبی (در ۲ سالن جداگانه برای آقایان و خانم‌ها) خواهد بود .

🔸 اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر در چند گروه اعزامی انجام می‌گیرد و اولین گروه یاوران غدیر، در ماه رجب (دی‌ماه ۱۴۰۲) به این سفر زیارتی اعزام خواهند شد .

🔸 یاورانی که بخواهند در گردهمائی رجب ۱۴۰۲ (اولین گروه اعزامی) شرکت کنند باید تا عیدغدیر (۱۶تیر) اقدام به معرفی یاورجدید بنمایند .

🔸 یاوران جدیدی که توسط یاوران دیگر معرفی می‌شوند می‌توانند خودشان هم برمبنای این شیوه‌نامه از هدیه مؤسسه برای شرکت در اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر استفاده کنند .

🔸 اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر که از ماه رجب سال ۱۴۰۲ شروع می‌شود، در ماه‌های بعد (شعبان، رمضان و …) نیز ادامه خواهد یافت و افرادی که دیرتر به جمع یاوران ملحق شوند و یا نتوانند تا عید غدیر، تعداد مطلوب خود را جذب کنند، در گروه‌های بعدی اعزام می‌شوند .

🔸 حدنصاب لازم برای تشکیل گروه‌های دوم به بعد اولین گردهمائی سالانه یاوران غدیر که در ماه‌های شعبان، رمضان و هریک از ماه‌های بعد از آن اعزام می‌شوند ۱۱۰ نفر (در هر نوبت اعزامی) است .

🔸 یاورانی که موفق به جذب یاور فعال جدید نشوند (و طبیعتاً نتوانند از هدیه مؤسسه استفاده کنند) در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت هزینه کامل سفر، در اولین گردهمائی سالانه غدیر شرکت کنند . مبلغ دقیق هزینه سفر، حدود ۲ ماه قبل از هر نوبت اعزامی اعلام خواهد شد.

🔸 در نظر است دومین گردهمائی سالانه یاوران غدیر، در جوار حرم‌های مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) در سوریه برگزار شود و شیوه‌نامه مربوط به آن، متعاقباً اعلام خواهد شد .

 

واحد یاوران غدیر – عیدفطر ۱۴۴۴ (مطابق با ۰۲/۰۲/۱۴۰۲)

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.