حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 28 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 6 تعداد دیدگاهها : 4×
قرعه‌کشی کربلا مربوط به دوره آموزشی علی‌ولی‌الله
۰۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
بازدید 113
3
اطلاعیه 1020 در مورد قرعه‌کشی کربلا مربوط به دوره آموزشی علی‌ولی‌الله (11 پایگاه مشمول قرعه‌کشی هدیه سفر زیارتی کربلا)
پ
پ

بسمه تعالی

اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

 • شماره اطلاعیه:۱۰۲۰تاریخ صدور:۳۰/۰۵/۱۴۰۲
 • صادرکنندگان اطلاعیه:واحد آموزش حضوری ؛ واحد آزمون(مشترکا)
 • موضوع اطلاعیه:معرفی پایگاه‌های مشمول قرعه‌کشی هدیه کربلا (مربوط به دوره آموزشی علی‌ولی‌الله)

****************

 1. همان‌طور که در شیوه‌نامه برگزاری دوره‌های آموزشی علی(ع)ولی‌الله (کد۱۴۱۴) در ایام غدیر و دهه ولایت سال جاری اعلام شده بود، دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی برای کلیه پایگاه‌هایی که با حداقل ۶۰ شرکت‌کننده و ۵۰ آزمون‌دهنده اقدام به برگزاری دوره ۴جلسه‌ای فوق نموده باشند، یک هدیه سفر زیارتی نجف و کربلا درنظر گرفته بود و هم‌اینک که دوره‌های آموزشی مذکور به پایان رسیده و آزمون پایان‌دوره آن هم (با یک بار تمدید)برگزار شده است، لازم است قدم‌های بعدی برای تحقق این هدیه تشویقی برداشته شود. در اولین قدم مشخص شد تعداد ۵۳ پایگاه از پایگاه‌های غدیرشناسی سراسر کشور، اقدام به برگزاری دوره فوق به صورت حضوری نموده‌اند. کد این پایگاه‌ها به شرح زیر است:
 2. استان تهران:۲۱۰۲۱۰–۲۱۰۲۰۹–۲۱۰۲۰۶–۲۱۰۲۰۵–۲۱۰۲۱۸–۲۱۰۲۱۴–۲۱۰۱۳۰–۲۱۰۲۱۳–۲۱۰۲۱۶–۲۱۰۲۱۵–۲۱۰۲۱۲–۲۱۰۲۱۱–۲۱۰۰۹۷(جمعا ۱۳ پایگاه)
 3. استان اصفهان:۳۱۰۰۵۶–۳۱۰۰۲۱–۳۱۰۰۵۷–۳۱۰۰۶۸–۳۱۰۰۵۹–۳۱۰۰۷۰–۳۱۰۰۶۲–۳۱۰۰۶۴–۳۱۰۰۵۴ (جمعا ۹ پایگاه)
 4. استان کرمان:۳۴۰۰۴۲–۳۴۰۰۴۳–۳۴۰۰۳۴ (جمعا ۳ پایگاه)
 5. استان یزد:۳۵۰۰۳۲–۳۵۰۰۳۴–۳۵۰۰۳۱ (جمعا ۳ پایگاه)
 6. استان آذربایجان غربی:۴۴۰۰۱۸–۴۴۰۰۲۰–۴۴۰۰۱۷–۴۴۰۰۱۹ (جمعا ۴ پایگاه)
 7. استان فارس:۷۱۰۰۲۰–۷۱۰۰۲۳–۷۱۰۰۱۶ (جمعا ۳ پایگاه)
 8. استان خوزستان:۶۱۰۰۳۸–۶۱۰۰۰۲–۶۱۰۰۴۳ (جمعا ۳ پایگاه)
 9. استان قم:۲۵۰۰۲۸–۲۵۰۰۲۷–۲۵۰۰۲۶(جمعا ۳ پایگاه)
 10. سایر استانهای کشور:۴۱۰۰۲۲–۸۶۰۰۰۸–۵۱۰۰۵۹–۸۱۰۰۰۶–۵۴۰۰۰۹–۲۸۰۰۱۱–۱۱۰۰۰۹–۱۱۰۰۰۷–۷۶۰۰۰۲–۶۶۰۰۰۹–۶۶۰۰۱۳–۲۳۰۰۰۸(جمعا ۱۲ پایگاه)
 11. پس از بررسی‌های لازم توسط واحد آموزش و واحد آزمون دفتر مرکزی، مشخص شد که فقط ۲ پایگاه ۳۱۰۰۵۶ (فاطمیه) و ۳۱۰۰۶۲ (حضرت زینب(س)) که هردو در شاهین‌شهر اصفهانمستقر هستند، واجد شرایط لازم برای انجام قرعه‌کشی این هدیه تشویقی هستند.
 12. مؤسسه در اینجا بر خود لازم می‌داند از سرکار خانم زهرا انصاری‌پورو سرکار خانم خدیجه حسنوند مدیران محترم دو پایگاه مذکور، همچنین از سرکار خانم مریم حق‌شناسو سرکار خانم شکوفه رجبی معاونان محترم دو پایگاه مذکور، به جهت تلاش آنها برای رسیدن به هردو حدنصاب(حد نصاب شرکت‌کننده و حد نصاب آزمون‌دهنده) تشکر و تقدیر به عمل آورد.
 13. مؤسسه غدیرشناسی تصمیم گرفت که با یک ارفاق جدی، حدنصاب لازم برای آزمون‌دهندگان دوره آموزشی علی(ع)‌ولی‌الله را از ۵۰نفر  به ۳۰ نفر کاهش دهد تا پایگاه‌های بیشتری مشمول قرعه‌کشی این هدیه تشویقی قرار بگیرند.
 14. بر این اساس، تمام پایگاه‌هایی که بالاتر از ۳۰ آزمون‌دهنده داشتند برای انجام مراحل قرعه‌کشی تعیین گردیدند و بدین ترتیب ۹ پایگاه دیگر هم به آمار ۲ پایگاه واجد شرایط قرعه‌کشی افزوده شد و مجموعاً ۱۱ پایگاه غدیرشناسی از ۵۳پایگاهی که این دوره را برگزار کردند، به مرحله قرعه‌کشی راه یافتند.

لیست کامل هر ۱۱ پایگاه غدیرشناسی که به مرحله قرعه‌کشی کربلا راه یافتند، در صفحه بعد آورده شده‌است.

 نام پایگاه غدیرشناسیکد پایگاهاستانشهرمدیر پایگاهمعاون پایگاهتعدادشرکت کنندهتعداد آزمون دهنده
۱فاطمیه۳۱۰۰۵۶اصفهانشاهین‌شهرزهرا انصاری‌پورمریم حق‌شناس۱۳۵۶۳
۲حضرت زینب(س)۳۱۰۰۶۲اصفهانشاهین‌شهرخدیجه حسنوندشکوفه رجبی۹۴۵۰
۳دارالقرآن۳۱۰۰۷۰اصفهانخمینی‌شهرمحمد یوسفیعفت رضائی۱۸۰۴۷
۴ثارالله۳۱۰۰۶۴اصفهانخمینی‌شهرمحمد یوسفیمریم براتی۹۴۴۶
۵الهادی(ع)۶۱۰۰۰۲خوزستاناهوازمینا صفارزادهانیس محسنی۷۷۴۹
۶شهیده گمنام۳۴۰۰۳۴کرمانکرمانفاطمه عباسیزهره معروفی۷۹۴۵
۷حضرت زینب(س)۴۱۰۰۲۲آذربایجان‌شرقیهریسعزیزه پاکدامنزهرا نقلی۹۰۴۴
۸غدیریه۷۱۰۰۱۶فارسشیرازصدیقه میرعظیمیمحمدعرفان آبدان۷۰۳۶
۹فاطمهالزهرا(س)۳۴۰۰۴۳کرمانسیرجانصدیقه آورنداعظم ستوده نیا۷۰۳۴
۱۰حضرت ابوالفضل(ع)۳۵۰۰۳۲یزدیزدصدیقه فلاحتیطیبه برزگر۸۹۳۴
۱۱نرجسخاتون(س)۶۱۰۰۴۳خوزستاناهوازرضوان حاجی‌شرفیسیما بشیده۷۴۳۱
                                 جمع آمار شرکت‌کنندگان و آزمون‌دهندگان این ۱۱ پایگاه غدیرشناسی:۱۰۵۲۴۷۹
 • ۶-       مشخصات این ۱۱ پایگاه که به مرحله قرعه‌کشی هدیه کربلا (مربوط به دوره آموزشی علی(ع)‌ولی‌الله)راه یافتند، به شرح زیر است:
 • مؤسسه غدیرشناسی مراتب تقدیر و تشکر ویژه خود را از مدیران و معاونان محترم ۱۱ پایگاه غدیرشناسی فوق، همچنین از غدیرپژوهان محترم و اساتید بزرگوار این ۱۱ پایگاه به عمل می‌آورد و برای آنان، آرزوی توفیق روزافزون دارد.
 • بر این اساس، مدیران و معاونان محترم ۱۱ پایگاه غدیرشناسی فوق، موظفند سریعاً اقدام به برگزاری مراسم قرعه‌کشی نموده و نتیجه را تا چهارشنبه ۰۱/۰۶/۱۴۰۲در یک صورتجلسه مکتوببه دفتر مرکزی اعلام نمایند.
 • مراسم قرعه‌کشی لازم است با دعوت از غدیرپژوهان دوره علی(ع)ولی‌الله همان پایگاه و در همان محل پایگاه برگزار شود و مدیر و معاون پایگاه نیز که مسئول برگزاری این قرعه‌کشی هستند، در این مراسم حضور داشته باشند.
 • لازم است از امام جماعت مسجد یا یکی از معتمدین محلی نیز برای نظارت بر قرعه‌کشی دعوت به عمل آید و شیوه قرعه‌کشی به گونه‌ای باشد که امکان نظارت وی بر همه مراحل قرعه‌کشی فراهم شود.
 • مدیر و معاون پایگاه موظفند اسامی افرادی را در گلدان قرعه‌کشی قرار دهند که اولاًحداقل ۳ جلسه ۹۰دقیقه‌ای از دوره آموزشی ۴ جلسه‌ای فوق را حضور داشته باشند، ثانیاًدر آزمون پایان‌دوره علی(ع)ولی‌الله شرکت کرده باشند. بنابراین چنانچه فردی که از قرعه‌کشی بیرون می‌آید واجد این دو شرط نباشد، مشمول این هدیه نخواهد بود.
 • مدیر و معاون پایگاه موظفند در پایان مراسم قرعه‌کشی اقدام به تنظیم صورتجلسه مکتوب نموده و علاوه بر امضای خودشان، از حداقل ۵ نفر از غدیرپژوهان پایگاه خودشان که در مراسم حضور داشتند، به عنوان شهود امضا بگیرند و تصویر صورتجلسه خود را (که مشتمل بر امضای ناظر، شهود ، مدیر و معاون پایگاه باشد) برای دفتر مرکزی ارسال کنند.
 • در پایان از اساتید محترم، غدیرپژوهان بزرگوار، مدیران و معاونان زحمتکش هر ۵۳ پایگاه غدیرشناسی که اقدام به برگزاری دوره آموزشی علی‌ولی‌الله نموده‌اند کمال تشکر و قدردانی را به عمل می‌آوریم.

مؤسسه غدیرشناسی

واحد آموزش حضوری  –  واحد آزمون

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.