حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 38 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 11 تعداد دیدگاهها : 4×
شرکت در پویش یاورحسینی و  استفاده از هدیه تشویقی اعزام آنان به سوریه
۱۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۷
بازدید 300
10
امام حسین(ع) هنوز یاری می‌طلبدسیدالشهدا(ع)را با معرفی اهداف و آرمان‌هایشو تبیین فلسفه قیام عاشورا یاری کنیم
پ
پ
امام حسین(ع) هنوز یاری می‌طلبد
سیدالشهدا(ع)را با معرفی اهداف و آرمان‌هایشو تبیین فلسفه قیام عاشورا یاری کنیم

بسمه تعالی

اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

 • شماره اطلاعیه:۱۰۲۳
 • تاریخ صدور:۱۴/۰۶/۱۴۰۲
 • صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران حسینی
 • موضوع اطلاعیه:شرکت در پویش یاورحسینی و  استفاده از هدیه تشویقی اعزام آنان به سوریه

فرارسیدن اربعین حسینی را به همه عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت عرض می‌کنیم

ندای یاری‌خواهی اباعبدالله الحسین(ع)هنوز از عاشورا به گوش می‌رسد:

هَل مِن ناصِرٍ یَنصُرُنی

 1. افرادی که به نیتحمایت از تشکیل دوره‌های آموزشی عاشوراپژوهی که از سوی مؤسسه غدیرشناسی در تمام طول سال برگزار می‌شود- و دیگر فعالیت‌های معرفتی این مؤسسه در موضوع امام‌حسین(ع) شناسی- درهرماهاقدام به پرداخت نذرحسینی می‌کنند به عنوان یاورحسینی شناخته می‌شوند.
 2. مبلغ نذرحسینی هیچ محدودیتی ندارد و هر یاورحسینی با توجه به تمکن مالی خود، در هر ماه هرمقدار که برایش امکان داشته باشد، به نیت حمایت از دوره‌های آموزشی عاشوراپژوهی پرداخت می‌کند؛ لکن یاورانی که بخواهند مشمول هدیهتشویقی مؤسسه برای زیارت حرم‌های مطهر حضرت‌زینب(س) و حضرت رقیه(س) بشوند، باید مبلغ نذرحسینی آنها حداقل ۷۲ هزارتومان در هرماهباشد.
 3. هر یاور که مبلغ نذرحسینی وی حداقل ۷۲ هزارتومان در هرماه باشدو حداقل ۲سال(۲۴ماه) اقدام به پرداخت به موقع نذرحسینی خود نموده باشد، به عنوان یاورحسینی فعال شناخته می‌شود.

(منظور از پرداخت به‌موقع آن است که نذرحسینی هرماه آنها بدون تأخیرپرداخت شود)

 • یاوران حسینیمی‌توانند درصورت تمایل، نذرحسینی چند ماه بعد خود را به طور یکجا پرداخت کنند.
 • هر یاورحسینی فعال می‌تواند با معرفی یک یا چند یاور حسینی جدید، از هدیهتشویقی مؤسسه برای اعزام به سفر زیارتی سوریه بهره‌مند شود ؛ مشروط بر آن که یاورحسینی جدید هم یکیاور فعال باشد.
 • به ازای معرفی هر یاور فعال جدید ۴% تخفیف در هزینه سفر زیارتی سوریه به معرف اختصاص داده می‌شود. بنابراین چنانچه یک یاورحسینی اقدام به معرفی مستقیم۵ یاورحسینیجدید بنماید مشمول ۲۰% تخفیف می‌شود و چنانچه ۱۰ یاور جدید معرفی کند مشمول ۴۰% تخفیف می‌شود.
 • سقف معرفی برای هر یاور حسینی۲۵ نفر است که در این صورتبه صورت رایگان اعزام می‌شود.
 • یاورانی که نذرحسینی ۲ سال خود را به طور یکجا در ابتدا پرداخت کنند (۱ میلیون و ۷۲۸ هزارتومان)  به ازای معرفی هر یاورحسینی جدید مشمول ۵% تخفیف در هزینه سفر سوریه می‌شوند. بنابراین درصورت معرفی ۲۰ یاور فعال جدید، پس از ۲ سال به صورت رایگان اعزام خواهند شد.        
 • اعزام یاوران حسینی به سوریه، از طریق دفاتر کارگزاری دارای مجوز حج و زیارت انجام می‌شود.
 • هزینه ایاب و ذهاب یاوران حسینی تاتهران (یا هر فرودگاه دیگری که ممکن است مبدأ حرکت گروه باشد) برعهده خود یاورحسینیاست. بنابراین در محاسبه هزینه این سفر زیارتی، فقطهزینه‌های سفر از مبدأ فرودگاهی هر گروه زیارتی مد نظر می‌باشد.بدیهی است درصورتی مبدأ فرودگاهی یک گروه زیارتی، یکی از ۴ شهر دیگری که دارای خط پروازی دمشق هستند(مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز)قرار خواهد گرفت که تعداد متقاضیان آن استان‌ها و استان‌های هم‌جوار آنها به حدنصاب لازم برسد.
 • سفر زیارتی یاوران حسینیبه سوریهنیاز به ویزا ندارد و به صورت هوائی خواهد بود و تخفیف‌های ذکرشده، براساس هزینه کاروان‌های حج و زیارت در همان تاریخ سفر است .مقدار دقیق هزینه این سفر، حدود ۲ ماه قبل از هر نوبت اعزامی اعلام خواهد شد.                   
 • یاورانی که نذرحسینی۲ سال خود را به طور یکجا در ابتدا پرداخت کنند(۱ میلیون و ۷۲۸ هزارتومان)و سپس اقدام به معرفی ۲۰ یاور جدید کنند،به طوری که آنها هم مثل خودشان اقدام به پرداخت یکجا نمایند،می‌توانند بجای ۲ سال بعد، حدود۹ماه بعد مشمول هدیه سفر رایگان به سوریه شوند .
 • اسکانیاوران حسینی در این سفر زیارتی، در هتل خواهد بودو همه خدمات سفر برطبق استانداردهای کاروان‌های حج و زیارت ارائه می‌شود.
 • در هرفصل (سه ماه) ۱ گروه از یاوران حسینی به سوریه اعزام می‌شوند(هرسال۴گروه) و هریک از یاوران حسینی می‌تواند آمادگی خود را برای حضور در این سفر زیارتی در هر فصل از سال که بخواهد اعلام نماید. این سفرهای زیارتی از سال ۱۴۰۳ شروع خواهند شد.
 • درصد تخفیف هر یاورحسینی براساس تعداد یاوران حسینی معرفی شده‌ توسط ویکه اقدام به پرداخت به موقع نذر۲۴ ماه خود نموده باشند، محاسبه می‌شود.
 • یاوران جدیدی که توسط یاوران دیگر معرفی می‌شوند می‌توانند خودشان هم برمبنای این شیوه‌نامه از هدیه مؤسسه برای سفر زیارتی سوریهاستفاده کنند. به این معنی که یاوران حسینی معرفی‌شده، خودشان هم می‌توانند اقدام به معرفی یاورجدید کنند و مشمول هدیه تشویقی مؤسسه شوند.
 • در نظر است که در سفر زیارتی یاوران حسینی به سوریه، درصورت وجود متقاضیان کافی، امکان سفر به لبنانهم پیش‌بینی شود و مدت سفر هریک از یاورانی که متمایل به سفر به لبنان باشند، حدود۲یا ۳روز افزایش خواهدیافت.هزینه‌های سفر لبنان، جدا از هزینه‌های سفرزیارتی سوریه است و مشمول تخفیف نیست.
 • یاورانی که موفق به جذب یاورحسینی فعال نشوند، در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت هزینه کامل، در سفر زیارتی سوریه شرکت کنند. به عبارت دیگر؛ جذب یاورحسینی فعال، شرط الزامی برای شرکت در سفر زیارتی سوریه نیست و فقط برای بهره‌مندی از تخفیف در هزینه سفر است.

شماره کارت جهت واریز نذرحسینی:   0356 – ۱۰۱۵ – ۳۳۷۹ – ۶۱۰۴

نام صاحب حساب : مؤسسه غدیرشناسی

پس از واریز نذرحسینی، تصویر فیش واریزی خود را از طریق یکی از پیام‌رسان‌های داخلی

به شماره ۳۴۳۴ ۶۲۴ ۰۹۳۶ ارسال فرمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پویش حسینی

می‌توانید یاور حسینی را به سامانه۳۰۰۰۱۹۰۴ پیامک کنید.

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.