حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 28 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 6 تعداد دیدگاهها : 4×
تمهیدات سفر زیارتی یاوران غدیر به نجف‌اشرف
۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۷
بازدید 290
2

بسمه تعالی اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی **************** لینک بارگذاری عکس و تصویر کارت ملی یاوران غدیر: https://ghadirshenasi.ir/formnazr مسئول هماهنگی پشتیبان‌های یاوران: خانم موسوی شماره فضای مجازی:۰۹۳۶۶۲۴۳۴۳۴ از پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما یاوران گرامی استقبال می‌کنیم. مؤسسه غدیرشناسی واحد یاوران غدیر ۱۷/۰۶/۱۴۰۲

پ
پ

بسمه تعالی

اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

 • شماره اطلاعیه:۱۰۲۴
 • تاریخ صدور:۱۷/۰۶/۱۴۰۲
 • صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران غدیر
 • موضوع اطلاعیه:تمهیدات سفر زیارتی یاوران غدیر به نجف‌اشرف
 • دانلود PDF

****************

 1. بارگذاری عکس و تصویر کارت ملی: کلیه یاوران غدیر که براساس اطلاعیه قبلی (شماره ۱۰۲۱ مورخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۲) قصد استفاده از هدیه تشویقی مؤسسه غدیرشناسی – شرکت در گردهمائی یاوران غدیر در نجف‌اشرف – را دارند، لازم است با مراجعه به لینک زیر، اقدام به بارگذاری عکس و تصویر کارت ملی خود نمایند:

لینک بارگذاری عکس و تصویر کارت ملی یاوران غدیر: https://ghadirshenasi.ir/formnazr

 • مهلت برای یاوران اعزامی در ماه رجب: یاورانی که مایلند سفر زیارتی آنها به نجف‌اشرف و کربلای‌معلی در ماه رجب (بهمن ۱۴۰۲) انجام شود، ضروری است تا ۱۱/۰۷/۱۴۰۲(۱۷ربیع‌الاول) اقدام به بارگذاری عکس و تصویر کارت‌ملی خود نمایند و چنانچه تا این تاریخ بارگذاری نکرده باشند، از لیست اعزام ماه رجب خارج می‌شوند و سفر آنها به نیمه‌شعبان یا ماه‌های بعد موکول خواهد شد.
 • بارگذاری تصویر گذرنامه: یاورانی که برنامه سفر ماه رجب دارند، لازم است گذرنامه خود را تا ۱۵ مهرماه آماده کنند و به مدت ۵ روز (از ۱۶ تا ۲۰ مهر) اقدام به بارگذاری تصویر گذرنامه خود از طریق لینک جدیدی که در اختیار آنها قرار خواهد گرفت بنمایند. یاوران گرامی دقت فرمایند که گذرنامه آنان باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. عدم بارگذاری تصویر گذرنامه تا ۲۰/۰۷/۱۴۰۲ موجب حذف از لیست یاوران اعزامی در ماه رجب خواهد بود.
 • تکمیل لیست یاوران جدیدی که از سوی هر یاور معرفی می‌شوند:لازم است هر یاور غدیر به منظور تسریع در محاسبه میزان تخفیفی که مشمول وی می‌شود، اقدام به تکمیل لیست افرادی بنماید که آنها را به عنوان یاور جدید معرفی می‌کند(برطبق لیست پیوستاین لیست را در اختیار واحد یاوران غدیر قرار دهد.
 • فرصت معرفی یاور جدید: یاورانی که قصد تشرف در ماه رجب را دارد، لازم است تا ۱۷ ربیع‌الاول (۱۱مهرماه)اقدام به معرفی یاور جدید کنند. بنابراینمعرفی یاور جدید بعد از ۱۱مهر، نمی‌تواند برای افرادی که قصد تشرف در ماه رجب را دارند امتیازی به همراه داشته باشد؛ لکن افرادی که قصد تشرف در نیمه شعبان (اوائل اسفند ۱۴۰۲) را داشته باشند می‌توانند تا ۳۰/۰۷/۱۴۰۲ اقدام به معرفی یاور جدید کنند و از امتیاز معرفی خود استفاده نمایند.
 • نحوه پرداخت نذر غدیر توسط یاوران جدید: یاورانی که در شهریور و مهر معرفی می‌شوند، چنانچه معرف آنها بخواهد در رجب یا نیمه‌شعبان اعزام شود (چون فاصله معرفی وی تا زمان سفرمعرف،کمتر از ۷ ماه است) لازم است در اولین ماه عضویت خود، اقدام به پرداخت حداقل ۱۸۰ هزارتومان (بابت نذر ۳ ماه) و در دومین ماه عضویت خود نیز اقدام به پرداخت ۲۴۰ هزارتومان (بابت نذر ۴ ماه) کند تا معرف آنها بتواند از امتیاز تخفیف بهره‌مند شود. بدیهی است چنانچه معرف، قصد تشرف در رجب و شعبان را نداشته باشد، یاوران معرفی‌شده توسط او می‌توانند تدریجی (ماهانه)اقدام به پرداخت نذر غدیر کنند.
 • گروه بندی یاوران: واحد یاوران غدیر، به انگیزه سهولت در اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات ثبت‌نامی، اقدام به گروه‌بندی یاوران غدیر در ۴ گروه براساس کد یاوری آنها نموده است. اسامی این ۴ گروه عبارت است از:
 • نام گروه:سلمان فارسی               پشتیبان: خانم انتظاری                      شماره فضای مجازی: ۰۹۰۱۹۵۲۱۵۸۱
 • نام گروه:ابوذر غِفاری                پشتیبان: خانم بختیاری                      شماره فضای مجازی: ۰۹۳۸۴۶۸۵۷۹۶
 • نام گروه:عمار یاسر                   پشتیبان: خانم میرزائی                      شماره فضای مجازی: ۰۹۳۸۳۵۱۷۳۸۹
 • نام گروه:میثم تمار                    پشتیبان: خانم نظری فر                     شماره فضای مجازی: ۰۹۳۳۱۱۰۱۵۹۴

مسئول هماهنگی پشتیبان‌های یاوران: خانم موسوی

شماره فضای مجازی:۰۹۳۶۶۲۴۳۴۳۴

 • کد یاوری و گروه یاوری خود را به خاطر بسپارید:همان طور که ملاحظه می‌شود هریک از ۴ گروه بالا دارای یک پشتیبان جداگانه و یک خط ارتباطی جداگانه می‌باشند و هریک از ۴ پشتیبان محترم، از ۱۸ شهریور لغایت پایان شهریور با یاوران گروه خودشان تماس خواهندگرفت و کد یاوری و نام گروه هریک از یاوران غدیر را به آنها اعلام خواهند کرد. لطفاً هریک از یاوران گرامی در بخاطر سپردن کد یاوریخود و نام گروه خود اهتمام داشته باشد.
 • برون‌سپاری امور خدمات کاروانی:مؤسسه غدیرشناسی تمایل دارد امور ترابری، اسکان، بیمه، پذیرائی و دیگر امور خدماتی کاروان‌های زیارتی یاوران غدیر را به شرکت‌های حج و زیارت  و یا شرکت‌های قانونی گردشگری واگذار نماید. لذا مؤسسه ترجیحاً قصد دارد مباشرتاً اقدام به ارائه خدمات زیارتی نکند و این امور را به شرکت‌های دارای مجوز قانونی، به صورت برون‌سپاری واگذار نماید. بدیهی است چنانچه در مواردی امکان برون‌سپاری فراهم نشد، مؤسسه نسبت به انجام کلیه امور خدماتی برزمین‌مانده مباشرتاً اقدام خواهد کرد. لازم به ذکر است درصورت برون‌سپاری امور خدمات کاروانی، باز هم کلیه یاوران غدیر در این سفر، دارای برنامه‌های متمرکز خواهند بود.
 • درخواست از یاوران برای معرفی شرکت‌های توانمند:از کلیه یاوران غدیر درخواست داریم اقدام به معرفی شرکت‌های خوش‌سابقه و توانمند در استان محل سکونت خود بنمایند تا مؤسسه اقدام به عقد قرارداد با آنها بنماید. بدیهی است هر شرکت در هر استان، از یاوران غدیر مربوط به استان خود ثبت‌نام به عمل می‌آورد و چنانچه تعداد یاوران اعزامی از یک استان به حدنصاب لازم نرسد، یاوران غدیر چند استان همجوار با هم تجمیع می‌شوند تا مجموعاً به حد نصاب لازم برای تشکیل یک کاروان زیارتی (ویژه یاوران)برسند.
 • فرصت تا پایان مهر ، فرصت مغتنمی است: ضوابط و مقررات استفاده از هدیه تشویقی مؤسسه، برای یاورانی که از ابتدای آبان ۱۴۰۲به جمع یاوران غدیر بپیوندند، تغییرات مختصری خواهد داشت. بنابراین مقررات و شیوه‌نامه‌های اعلام‌شده تاکنون، فقط مربوط به یاورانی است که تا ۳۰/۰۷/۱۴۰۲ به جمع یاوران غدیر پیوسته باشند.
 • تاکید بر مطالعه دقیق اطلاعیه قبلی: از آنجا که اطلاعیه شماره ۱۰۲۱ که در تاریخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۲ از سوی واحد یاوران صادر گردیده، حاوی نکات بسیار مهمی است که توجه به آنها برای یاوران ضرورت دارد، به تمامی یاوران غدیر پیشنهاد می‌شود کلیه بندهای آن اطلاعیه را مجدداً مطالعه کنند و چنانچه در هر مورد، سؤالی داشتند با پشتیبان‌ محترم گروه یاوری خود درمیان بگذارند. توجه بفرمائید که معیار اقدامات مؤسسه غدیرشناسی در مورد اعزام یاوران غدیر به نجف‌اشرف، دو اطلاعیه قبلی (۱۰۲۱) و جدید (۱۰۲۴) است.

از پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما یاوران گرامی استقبال می‌کنیم.

مؤسسه غدیرشناسی

واحد یاوران غدیر

۱۷/۰۶/۱۴۰۲

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.