حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 32 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 11 تعداد دیدگاهها : 4×
شیوه‌نامه پرداخت نذر سلامتی امام‌زمان(عج) و شرکت در پویش مهدی‌یاری
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۵
بازدید 207
7

بسمه تعالی اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی شماره اطلاعیه:۱۰۲۷ تاریخ صدور:۰۳/۰۷/۱۴۰۲ صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران غدیر موضوع اطلاعیه:شیوه‌نامه پرداخت نذر سلامتی امام‌زمان(عج) و شرکت در پویش مهدی‌یاری دانلود PDF *********** فرارسیدن سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصرارواحنافداه رابه همه عاشقان و منتظران آن حضرت تبریک عرض می‌کنیم أللّهُمّ عجّل لِوَلیّکَ الفَرَج افرادی که به نیت حمایت از […]

پ
پ

بسمه تعالی

اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

  • شماره اطلاعیه:۱۰۲۷
  • تاریخ صدور:۰۳/۰۷/۱۴۰۲
  • صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران غدیر
  • موضوع اطلاعیه:شیوه‌نامه پرداخت نذر سلامتی امام‌زمان(عج) و شرکت در پویش مهدی‌یاری
  • دانلود PDF

***********

فرارسیدن سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصرارواحنافداه رابه همه عاشقان و منتظران آن حضرت تبریک عرض می‌کنیم

أللّهُمّ عجّل لِوَلیّکَ الفَرَج

 1. افرادی که به نیت حمایت از تشکیل دوره‌های آموزشی مهدویت که از سوی مؤسسه غدیرشناسی در تمام طول سال برگزار می‌شود و تقویت پویش عهدجهانی(چله‌خوانی دعای عهد در سراسر جهان) و دیگر فعالیت‌های معرفتی و فرهنگی و تبلیغیمؤسسه در موضوع مهدویت،اقدام به پرداخت نذرسلامتی‌امام‌زمان(عج) می‌کنند، به عنوان مهدی‌یار شناخته می‌شوند.
 2. مبلغ نذرسلامتی‌امام‌زمان(عج)هیچ محدودیتی ندارد و هر مهدی‌یاربا توجه به تمکن مالی خود، هرمقدار کهدر هر زمان برایش امکان داشته باشد، به نیت حمایت از دوره‌های آموزشی و معرفتی مهدویتو دیگر برنامه‌ها و پویش‌های مهدوی پرداخت می‌کند.
 3. مهدی‌یارانی که مبلغ نذر آنها حداقل ۳۱۳ هزارریال (۳۱هزار و ۳۰۰تومان)در هرروزباشد و حداقل به مدت ۳۱۳روز اقدام به پرداخت این مبلغ بنمایند، مشمول هدیه تشویقی مؤسسه(به شرح مذکور در این اطلاعیه) خواهند شد.
 4. (مهم) یک مهدی‌یار که بخواهد مشمول هدیه تشویقی مؤسسه بشود،ضرورتی ندارد پرداخت نذر خود را در روزهای متوالی انجام بدهد، بلکه می‌تواند اقدام به پرداخت این نذر در روزهای غیرمتوالی بنماید.
 5. مهدی‌یارانمی‌توانند درصورت تمایل، نذر سلامتی امام زمان(عج)مربوط به چند روز یا چندماه خود را به طور یکجا پرداخت کنند.
 6. مؤسسه غدیرشناسی برای مهدی‌یارانی که نذر ۳۱۳روز خود را به طور کامل پرداخت کنند،تخفیف در هزینه سفر زیارتی عمره را به عنوان هدیه تشویقی آنان درنظر می‌گیرد و مبلغ قابل پرداخت توسط هر مهدی‌یار برای این سفر روحانی و معنوی،باتوجه به تعدادمهدی‌یارانی که توسط وی معرفی می‌شوند و مبلغ نذر خود را به طور کامل پرداخت می‌کنند تعیین خواهد شد.
 7. کلیه مهدی‌یاران، بدون قرعه‌کشی مشمول استفاده از این هدیه تشویقی مؤسسه براساس این شیوه‌نامه خواهند بود.
 8. به ازای معرفی هر مهدی‌یارجدید (که مبلغ نذر خود را به طور کامل پرداخت کرده‌باشد)۴% تخفیف در هزینه به معرف اختصاص داده می‌شود.
 • مثال۱: چنانچه یک مهدی‌یار اقدام به معرفی مستقیم۵مهدی‌یار جدید بنماید مشمول ۲۰% تخفیف در هزینه این سفر معنوی می‌شود.
 • مثال ۲: چنانچه یک مهدی‌یار اقدام به معرفی مستقیم ۱۰ مهدی‌یار جدید بنماید مشمول ۴۰% تخفیف در هزینه این سفر معنوی می‌شود.
 • مثال ۳: چنانچه یک مهدی‌یار اقدام به معرفی مستقیم ۱۵ مهدی‌یار جدید بنماید مشمول ۶۰% تخفیف در هزینه این سفر معنوی می‌شود.
 • مثال ۴: چنانچه یک مهدی‌یار اقدام به معرفی مستقیم ۲۰ مهدی‌یار جدید بنماید مشمول ۸۰% تخفیف در هزینه این سفر معنوی می‌شود.
 1. حداکثر تخفیف در هزینه سفر، مشمول هر مهدی‌یاری خواهد بود که اقدام به معرفی۲۵مهدی‌یار جدید بنماید که در این صورت، آن‌معرف به صورت رایگان(۱۰۰% تخفیف) به سفر روحانی عمره اعزام می‌شود.

(در بند بعد ، مواردی که با معرفی ۲۰ مهدی‌یار جدید به صورت رایگان اعزام می‌شوند را ملاحظه کنید)

 1. مهدی‌یارانی که نذر ۳۱۳ روز خود را به طور یکجا در ابتدا پرداخت کنند (۹ میلیون و ۷۹۷ هزارتومان) به ازای معرفی هر مهدی‌یارجدید مشمول ۵% تخفیف در هزینه سفر مکه و مدینه می‌شوند. براین اساس مهدی‌یاران مذکور، درصورت معرفی ۲۰ مهدی‌یارجدید (بجای ۲۵ مهدی‌یار جدید) به‌صورت رایگان اعزام خواهند شد.        
 2. اعزام مهدی‌یاران به مکه و مدینه (عمره) از طریق دفاتر کارگزاری دارای مجوز حج و زیارت انجام می‌شود.
 3. از آنجا که مبالغ پرداختی توسط مهدی‌یاران، به عنوان نذر سلامتی امام‌زمان(عج) و به نیت کمک به فعالیت‌های مهدوی مؤسسه غدیرشناسی پرداخت می‌شود، مشمول خمس نخواهد بود.
 4. هزینه ایاب و ذهاب مهدی‌یاران تا فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)(یا هر فرودگاه دیگری که ممکن است مبدأ حرکت باشد) برعهده خودمهدی‌یاراست. بنابراین در محاسبه هزینه این سفر زیارتی، فقط هزینه‌های سفر از مبدأ فرودگاهی هر کاروان زیارتی مد نظر می‌باشد.
 5. سفر زیارتی مهدی‌یاران به عمره، به صورت هوائی خواهد بود و تخفیف‌های ذکرشده، براساس هزینه کاروان‌های حج و زیارت در همان تاریخ سفر است.مقدار دقیق هزینه این سفر، حدود ۶ ماه قبل از هر نوبت اعزامی اعلام خواهد شد.
 6. اسکان مهدی‌یاران در این سفر معنوی، در هتل خواهد بود و همه خدمات سفر برطبق استانداردهای سازمان حج و زیارت ارائه می‌شود.
 7. در هرسال ۱ گروه ازمهدی‌یاران به عمره اعزام می‌شوند و هریک از مهدی‌یاران که مبلغ نذر خود را به طور کامل پرداخت کرده باشد، می‌تواند در فصل زمستان هر سال (دی- بهمن – اسفند)آمادگی خود را برای حضور در سفر زیارتی سال بعداعلام نماید.
 8. مبلغ دقیق هزینه این سفر، براساس قیمت‌های متعارف زمان سفر خواهد بود و حدود ۶ ماه قبل از سفر اعلام خواهد شد.
 9. چنانچه یک مهدی‌یار در فصل زمستان یکی از سال‌ها ، آمادگی خود را برای سفر عمره سال بعد اعلام کند، آن تعداد از مهدی‌یاران معرفی‌شده توسط وی که تا پایان همان زمستان، نذر خود را کامل کرده باشند، معیار محاسبه میزان تخفیف آن مهدی‌یار خواهد بود.
 10. مهدی‌یاران جدیدی که توسط مهدی‌یاران دیگر معرفی می‌شوند می‌توانند خودشان هم برمبنای این شیوه‌نامه از هدیه مؤسسه برای سفر عمره استفاده کنند. به این معنی که مهدی‌یاران معرفی‌شده، خودشان هم می‌توانند اقدام به معرفی مهدی‌یار جدید کنند و مشمول این هدیه تشویقی مؤسسه شوند.
 11. مهدی‌یارانی که موفق به جذب مهدی‌یارجدید نشوند، در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت هزینه کامل، بهسفر عمره مشرف شوند. به‌عبارت دیگر؛ جذب مهدی‌یارجدید، شرط الزامی برای شرکت در این سفر نیست و فقط برای بهره‌مندی از تخفیف در هزینه سفر است.
 12. مؤسسه غدیرشناسی برای بهره‌مندی بیشتر معنوی و معرفتی مهدی‌یاران، ویژه برنامه‌هایی را برای مهدی‌یاران شرکت‌کننده در این سفر روحانی درنظر خواهد گرفت تا کاروان مهدی‌یاران، متفاوت از دیگر کاروان‌های زیارتی معمول سازمان حج و زیارت باشد. جزئیات این ویژه برنامه‌ها حدود ۶ ماه قبل از انجام سفر، به مهدی‌یاران عزیز اعلام خواهد شد.
 13. تأکید می‌شود مهدی‌یاران لازم است نذر خود را به نیت کمک به فعالیت‌های مهدوی مؤسسه غدیرشناسی واریز کنند، نه به نیت هزینه سفر خودشان؛ بنابراین از آنجا که نذر سلامتی امام زمان(عج) یک هدیه معنوی و تبرّعی از سوی مهدی‌یاران به مؤسسه است، امکان استرداد آن (درصورت انصراف مهدی‌یار) وجود ندارد.

مؤسسه غدیرشناسی                                واحد یاوران غدیر

 شماره کارت جهت واریز نذرسلامتی‌امام‌زمان(عج):۰۳۵۶ – ۱۰۱۵ – ۳۳۷۹ – ۶۱۰۴

نام صاحب حساب : مؤسسه غدیرشناسی

پس از واریز نذرسلامتی‌امام‌زمان(عج) تصویر اولین فیش واریزی خود را از طریق یکی از پیام‌رسان‌های داخلی

به شماره ۳۴۳۴ ۶۲۴ ۰۹۳۶ ارسال فرمائید.  

برای ثبت‌نام در این پویش مهدوی، می‌توانید عبارت یامهدی را به سامانه ۳۰۰۰۱۹۰۴ پیامک کنید.

شماره‌های تماس دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی:

۶۶۹۶۷۷۶۸ – ۶۶۹۶۸۶۴۸ – ۶۶۹۶۱۲۳۹ – ۶۶۹۸۹۶۶۷      (۰۲۱)

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.