حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 38 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 11 تعداد دیدگاهها : 4×
شیوه‌نامه ثبت‌نام در سفرهای زیارتی یاوران غدیر به کربلا و نجف
۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۲
بازدید 237
2

بسمه تعالی اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی شماره اطلاعیه: ۱۰۳۵ تاریخ صدور: ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ صادرکننده اطلاعیه: مؤسسه غدیرشناسی – واحد یاوران غدیر موضوع اطلاعیه: شیوه‌نامه ثبت‌نام در سفرهای زیارتی یاوران غدیر به کربلا و نجف دانلود PDF ظرفیت محدود ۵ نفر از یاوران شرکت کننده در سفر زیارتی نیمه شعبان و ۵ نفر از یاوران شرکت […]

پ
پ

بسمه تعالی

اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

 • شماره اطلاعیه: ۱۰۳۵
 • تاریخ صدور: ۱۴۰۲/۱۰/۰۷
 • صادرکننده اطلاعیه: مؤسسه غدیرشناسی – واحد یاوران غدیر
 • موضوع اطلاعیه: شیوه‌نامه ثبت‌نام در سفرهای زیارتی یاوران غدیر به کربلا و نجف
 • دانلود PDF
ظرفیت محدود
۵ نفر از یاوران شرکت کننده در سفر زیارتی نیمه شعبان
و ۵ نفر از یاوران شرکت کننده در سفر زیارتی شب‌های قدر مشمول زیارت رایگان در عرفه خواهند شد
برای ثبت‌نام در پویش نذر فاطمی یازهرا را پیامک کنید.

برای ثبت‌نام در پویش نذر غدیر ۱۱۰ را پیامک کنید.

به :۳۰۰۰۱۹۰۴

* در نیمه شعبان (اسفند ۱۴۰۲)        * در شب‌های قدر(فروردین ۱۴۰۳)

***********

 1. افرادی که به نیت حمایت از تشکیل دوره‌های آموزشی شیعه‌شناسی، آیات علوی، نهج‌البلاغه و دیگر دوره‌های معرفتی که از سوی مؤسسه غدیرشناسی برگزار می‌شود،اقدام به پرداخت نذرغدیر می‌کنند، به عنوان یاورغدیر شناخته می‌شوند.
 2. مبلغ نذرغدیر هیچ محدودیتی ندارد و هر یاورغدیر با توجه به تمکن مالی خود، هرمقدار که در هر زمان برایش امکان داشته باشد، به نیت حمایت از دوره‌های آموزشی و معرفتی رشته‌های فوق و دیگر برنامه‌ها و پویش‌های غدیری پرداخت می‌کند.
 3. یاورانی که مجموع نذرغدیر پرداختی آنها در سال ۱۴۰۲(تا آغاز دهه مبارک فجر) به ۶۶۰ هزارتومان برسد؛ اعم از آن که این نذورات را تدریجاً در طول سال ۱۴۰۲ (تا آغاز دهه مبارک فجر) پرداخت کرده یا آنرا به طور یکجا تا قبل از آغاز دهه فجر۱۴۰۲ واریز نمایند،مشمول هدیه تشویقی مؤسسه غدیرشناسی (براساس بندهای ۶ تا ۸ این شیوه‌نامه) خواهند شد.
 4. یاورانی که شروع یاوری آنها قبل از آذرماه۱۴۰۲ بوده و مجموع نذورات غدیر پرداختی آنها تا پایان آذر حداقل ۱۸۰ هزارتومان باشد،می‌توانند تا قبل از دهه فجر امسال با مجموع واریزی ۴۲۰ هزارتومان (بجای ۶۶۰ هزارتومان) از این هدیه تشویقی بهره‌مند شوند.
 5. یاوران غدیر لازم است نذر خود را به نیت کمک به فعالیت‌های آموزشی و معرفتی مؤسسه غدیرشناسی واریز کنند. بنابراین از آنجا که نذر غدیر یک هدیه معنوی و تبرّعی از سوی یاوران به مؤسسه غدیرشناسی است و بخشی از هزینه سفر نیست، لذا در صورت انصراف یاور غدیر از شرکت در سفر زیارتی، مبلغ نذر قابل استرداد نمی‌باشد.
 6. هدیه تشویقی یاوران غدیر عبارت است از شرکت در سفر عتبات در ۱۵شعبان یا شب‌های قدر، با امکان تخفیف تا سقف ۱۰۰% به شرحی که در بندهای بعدی این شیوه‌نامه ذکر شده است.
 7. کلیه یاوران مشمول بندهای ۳ یا ۴ این شیوه‌نامه، بدون قرعه‌کشی مشمول استفاده از هدیه تشویقی فوق می‌باشند.
 8. هر یاور غدیر به ازای معرفی هر یاور غدیر جدید که تا قبل از آغاز دهه فجر سال جاری، مجموعاً مبلغ ۶۶۰ هزارتومان نذر غدیر پرداخت کرده باشد، مشمول ۵% تخفیف در هزینه مرز تا مرز خواهد بود.
 • مثال۱: چنانچه یک یاور اقدام به معرفی مستقیم۲یاور جدید (که نذر غدیر خود را به طور کامل پرداخت کرده باشند) بنماید: مشمول ۱۰%تخفیف
 • مثال۲: چنانچه یک یاور اقدام به معرفی مستقیم ۸یاور جدید (که نذر غدیر خود را به طور کامل پرداخت کرده باشند)بنماید: مشمول ۴۰%تخفیف
 • مثال۳: چنانچه یک یاور اقدام به معرفی مستقیم ۲۰یاور جدید (که نذر غدیر خود را به طور کامل پرداخت کرده باشند)بنماید: مشمول ۱۰۰%تخفیف
 1. تخفیف مذکور فقط به هزینه‌های مرز تا مرز تعلق می‌گیرد و هزینه ترابری داخلی (از شهر سکونت تا مرز) مشمول تخفیف نیست.
 2. معرفی یاور غدیرجدید، اصلا شرط الزامی برای شرکت یک یاور در هریک از این ۲ سفر زیارتی نبوده و صرفاً برای بهره‌مندی یاوران غدیر از تخفیف‌های ذکرشده در هزینه‌های مرز تا مرز است.
 3. مهلت ثبت‌نام قطعی یاوران غدیر برای سفر زیارتی نیمه شعبان تا ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ و برای سفر زیارتی شب‌های قدر تا ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ می‌باشد و ثبت‌نام‌های بعد از این تاریخ‌ها به صورت ذخیره (غیرقطعی) خواهد بود.
 4. مدت هریک از این ۲ سفر زیارتی، حدود ۹ شبانه روز (مرز تا مرز) پیش‌بینی شده که ۳ روز بیشتر از کاروانهای زیارتی متداول است. مشروح برنامه‌های این ۲ سفر زیارتی یاوران غدیر را می‌توانید در برگه‌های پیوستِ این شیوه‌نامه ملاحظه فرمائید.
 1. اسکان در این ۲سفر زیارتی به هر ۲ صورت حسینیه (با امکانات مناسب) و هتل درجه ۳ پیش‌بینی شده است و زائران لازم است به هنگام ثبت‌نام برای هریک از این ۲ سفر زیارتی، نوع اسکان خودشان را اعلام نمایند.
 2. سفرهای یاوران در نیمه‌شعبان و شب‌های قدر به صورت زمینی (اتوبوس) خواهد بود، لکن یاورانی که بخواهند با هزینه خودشان به صورت هوائی یا با قطار مشرف شوند، می‌توانند پس از تهیه بلیط ، در نجف یا کربلا به کاروان یاوران غدیر ملحق شوند.
 3. کلیه یاوران غدیر که قصد شرکت در سفر زیارتی نیمه‌شعبان یا شب‌های قدر را دارند، لازم است با مراجعه به ۲ لینک زیر، اقدام به بارگذاری عکس و تصویر کارت ملی و تصویر گذرنامه خود نمایند (گذرنامه زائران باید حداقل تا ۶ ماه بعد از سفر، اعتبار داشته باشد):
 1. واحد یاوران غدیر، به انگیزه سهولت در اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات ثبت‌نامی، اقدام به گروه‌بندی یاوران غدیر در ۴ گروه زیر براساس کد یاوری آنها نموده است (تقسیم یاوران در کاروان‌های اعزامی در طول سفر، ارتباطی با گروه‌بندی زیر ندارد) :
 • نام گروه یاوری:سلمان فارسی                 نام پشتیبان گروه: انتظاری                  شماره فضای مجازی: ۱۵۸۱-۹۵۲-۰۹۰۱
 • نام گروه یاوری:ابوذر غِفاری                      نام پشتیبان گروه: کرمی                    شماره فضای مجازی: ۵۷۹۶-۴۶۸-۰۹۳۸
 • نام گروه یاوری:عمار یاسر                         نام پشتیبان گروه: میرزائی                  شماره فضای مجازی: ۷۳۸۹-۳۵۱-۰۹۳۸
 • نام گروه یاوری:میثم تمار (ویژه یاوران جدید)  نام پشتیبان گروه: ولی زاده                 شماره فضای مجازی: ۱۵۹۴-۱۱۰-۰۹۳۳

مسئول هماهنگی پشتیبان‌ها:موسوی                  شماره فضای مجازی: ۳۴۳۴-۶۲۴-۰۹۳۶

 1. سیاست مؤسسه در برگزاری این کاروان‌های زیارتی بر برون‌سپاری است؛ به این صورت که کلیه امور ترابری، اسکان، بیمه، پذیرائی و دیگر امور خدماتی کاروان‌های زیارتی یاوران به شرکت‌های قانونی و دارای مجوز واگذار خواهد شد و مؤسسه، مباشرتاً اقدام به ارائه خدمات زیارتی نمی‌کند؛ بلکه صرفاً اقدام به ارائه برنامه متمرکز برای این سفرها و نظارت بر حسن اجرای آن در طول سفر خواهدکرد.
 2. خدمات ترابری داخلی فقط از شهرها و استان‌هایی انجام می‌شود که آمار مجموع زائران آن شهر یا استان، بالاتر از ۱۸ نفر باشد و چنانچه کمتر از ۱۸ نفر باشد، لازم است شهر یا استان دیگری که دارای زائر بیشتر از ۱۸ نفر باشد، به عنوان مبدأ سفر انتخاب شود و یا آن که یاوران آن شهرها، خودشان به صورت فردی یا گروهی، ترابری داخلی را انجام دهند.
 3. هزینه خدمات زیارتی مرز تا مرز در این ۲ سفر، به شرح زیر پیش‌بینی شده و محتمل است تا ۱۰% کاهش داشته باشد:
 • هزینه خدمات زیارتی مرز تا مرز (۹ روز) در سفر نیمه‌شعبان؛ با اسکان حسینیه: ۷۰۰٫۰۰۰ تومان
 • پرداخت در ۴ قسط:۱۵ دی ۰۰۰/۵۲۵/۱ تومان – ۲۵ دی ۱/۶۲۵/۰۰۰ تومان – ۵بهمن ۱/۷۲۵/۰۰۰ تومان –۱۵ بهمن ۱/۸۲۵/۰۰۰ تومان
 • هزینه خدمات زیارتی مرز تا مرز (۹ روز) در سفر نیمه‌شعبان؛ با اسکان هتل درجه ۳ :  ۷۰۰٫۰۰۰ تومان
 • پرداخت در ۴ قسط: ۱۵ دی ۲/۰۲۵/۰۰۰ تومان – ۲۵ دی ۲/۱۲۵/۰۰۰ تومان – ۵ بهمن ۲/۲۲۵/۰۰۰ تومان – ۱۵ بهمن ۲/۳۲۵/۰۰۰ تومان

 

 • هزینه خدمات زیارتی مرز تا مرز (۹ روز) در سفر لیالی قدر؛ با اسکان حسینیه : ۸ میلیون تومان
 • پرداخت در ۴ قسط: ۱۵ دی ۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان – ۳۰ دی ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان – ۱۵ بهمن ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان – ۳۰ بهمن ۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان
 • هزینه خدمات زیارتی مرز تا مرز(۹ روز) در سفر لیالی قدر؛ با اسکان هتل درجه ۳ : ۱۰ میلیون تومان
 • پرداخت در ۴ قسط: ۱۵ دی ۲/۲۰۰/۰۰۰ تومان – ۳۰ دی ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان – ۱۵ بهمن ۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان – ۳۰ بهمن ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان

در صورت معرفی یاور جدید، امکان بهره‌مندی از تخفیف در هزینه‌های فوق از ۵% تا ۱۰۰% وجود دارد

 1. مهلت انصراف برای یاورانی که پس از پرداخت تمام یا بخشی از هزینه سفر، انصراف دهند و بخواهند هزینه آنها مسترد شود، به شرح زیر است. بدیهی است در مورد انصراف‌های بعد از تاریخ‌های زیر، به هیچ وجه امکان استرداد هزینه‌های پرداختی وجود ندارد:
 • مهلت انصراف بدون معرفی جایگزین جدید : در سفر نیمه شعبان تا  ۲۲/۱۰/۱۴۰۲    –     درسفر لیالی قدر تا  ۲۲/۱۱/۱۴۰۲
 • مهلت انصراف همراه با معرفی جایگزین جدید : در سفر نیمه شعبان تا  ۰۵/۱۱/۱۴۰۲    –     درسفر لیالی قدر تا  ۰۵/۱۲/۱۴۰۲
 1. ۵ نفر از یاوران شرکت‌کننده در سفر نیمه‌شعبان و همچنین ۵ نفر از یاوران شرکت‌کننده در سفر شب‌های قدر، به‌ قید قرعه مشمول زیارت رایگان نجف و کربلا در عرفه– خرداد ۱۴۰۳– خواهند شد. این ۲ قرعه‌کشی درضمن سفر، در کربلا انجام می‌شود.

مؤسسه غدیرشناسی

شماره‌های تماس واحد یاوران غدیر (در ساعات اداری) :

۶۶۹۶۷۷۶۸– ۶۶۴۶۲۵۷۹۶۶۹۶۸۶۴۸– ۶۶۴۸۶۵۱۴      (۰۲۱)

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.