حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت تعداد کل نوشته ها : 38 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 11 تعداد دیدگاهها : 4×
پویش نذر فاطمی شیوه‌نامه پرداخت و هدیه وام قرض‌الحسنه
۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
بازدید 780
2
برای ثبت‌نام در پویش نذر فاطمی، یازهرا را به سامانه 30001904 پیامک کنید.

بسمه تعالی اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی شماره اطلاعیه:۱۰۳۳ تاریخ صدور:۱۴۰۲/۰۹/۲۶ صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران غدیر موضوع اطلاعیه:پویش نذر فاطمی و شیوه‌نامه پرداخت نذر فاطمی راهنمای استفاده از هدیه تشویقی وام قرض‌الحسنه برای یاوران فاطمی دانلود PDF دانلود تصویر صفحه ۱ – دانلود تصویر صفحه ۲ *********** فرارسیدن سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام‌الله‌علیها را به […]

پ
پ

بسمه تعالی
اطلاعیه دفتر مرکزی مؤسسه غدیرشناسی

 • شماره اطلاعیه:۱۰۳۳
 • تاریخ صدور:۱۴۰۲/۰۹/۲۶
 • صادرکننده اطلاعیه:واحد یاوران غدیر
 • موضوع اطلاعیه:پویش نذر فاطمی و شیوه‌نامه پرداخت نذر فاطمی
  • راهنمای استفاده از هدیه تشویقی وام قرض‌الحسنه برای یاوران فاطمی
 • دانلود PDF
 • دانلود تصویر صفحه ۱دانلود تصویر صفحه ۲

***********

فرارسیدن سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام‌الله‌علیها را به حضرت بقیه‌الله الاعظم عجل‌الله فرجه‌‌الشریف و به همه مسلمانان جهان و ارادتمندان به اهل‌بیت(ع) تسلیت عرض می‌کنیم

قال رسول‌الله:مَن أحَبَّ فاطِمَةَ إبنَتی فَهُوَ فی الجـَـنَّـةِ مَعی

 1. افرادی که به نیت حمایت از تشکیل دوره‌های آموزشی فاطمه‌پژوهی که از سوی مؤسسه غدیرشناسی در تمام طول سال برگزار می‌شود،اقدام به پرداخت نذرفاطمی می‌کنند، به عنوان یاورفاطمی شناخته می‌شوند.
 2. مبلغ نذرفاطمی هیچ محدودیتی ندارد و هر یاورفاطمی با توجه به تمکن مالی خود، هرمقدار که در هر زمان برایش امکان داشته باشد، به نیت حمایت از دوره‌های آموزشی و معرفتی فاطمه‌پژوهی و دیگر برنامه‌ها و پویش‌های فاطمی پرداخت می‌کند.
 3. یاورانی که مبلغ نذر فاطمی آنها ۱۸۰ هزارتومان در هرماه باشد و به مدت ۶ ماه یا ۱۲ ماه یا ۱۸ماه به طور متوالی اقدام به پرداخت این نذر فاطمی بنمایند، مشمول هدیه تشویقی مؤسسه غدیرشناسی (به شرح مذکور در این شیوه‌نامه) خواهند شد.
 4. هدیه تشویقی مؤسسه غدیرشناسی برای یاوران فاطمی، یک وام قرض‌الحسنه به شرح زیر است:
 • الف)مبلغ وام برای یاورانی که گزینه۶ماه را انتخاب می‌کنند: ۶ میلیون تومان (۶برابر مجموع نذر پرداختی) +۱۸% امتیاز بند ۱۳
 • ب)مبلغ وام برای یاورانی که گزینه ۱۲ماه را انتخاب می‌کنند: ۲۵ میلیون تومان (۱۲برابر مجموع نذر پرداختی) +۱۸% امتیاز بند ۱۳
 • ج)مبلغ وام برای یاورانی که گزینه ۱۸ماه را انتخاب می‌کنند: ۵۸ میلیون تومان (۱۸برابر مجموع نذر پرداختی) +۱۸% امتیاز بند ۱۳
 1. کلیه یاوران فاطمی، بدون قرعه‌کشی مشمول استفاده از هدیه تشویقی مؤسسه غدیرشناسی می‌باشند.
 2. یاوران فاطمی می‌توانند درصورت تمایل، نذر فاطمی مربوط به ۲ یا ۳ یا هر چند ماه خود را به طور یکجا پرداخت کنند.
 3. یاورانی که تمام نذر ۶ یا ۱۲ یا ۱۸ ماهه خود را به طور یکجا پرداخت کنند، از امتیازمعافیت از کارمزد وام (برطبق بند ۱۶ شیوه‌نامه) بهره‌مند می‌شوند. (تفاوت پرداخت یکجا و پرداخت تدریجی، فقط در موضوع کارمزد وام است)
 4. از آنجا که نذورات فاطمی به عنوان کمک مالی به فعالیت‌های فرهنگی و پویش‌های فاطمی مؤسسه غدیرشناسی پرداخت می‌شود، درصورت انصراف یاور فاطمی از دریافت هدیه تشویقی، این نذورات قابل استرداد نمی‌باشد.
 5. مدت بازپرداخت وام‌های‌تشویقی یاوران‌فاطمی ۲۰ قسط می‌باشد.
 6. چنانچه یک یاور فاطمی اقدام به معرفی یاور فاطمی جدید بنماید، به ازای معرفی هر یاور فاطمی جدید، تعداد اقساط برای باز پرداخت وام دریافتی وی، ۲ قسط افزایش می‌یابد:
 • مثال۱: چنانچه یک یاور فاطمیاقدام به معرفی مستقیم۵یاور فاطمیجدید بنماید،تعداد اقساط وی برای بازپرداخت وام ۳۰ قسط خواهد بود.
 • مثال ۲: چنانچه یک یاور فاطمی اقدام به معرفی مستقیم ۱۲یاور فاطمی جدید بنماید،تعداد اقساط وی برای بازپرداخت وام ۴۴ قسط خواهد بود.
 • مثال ۳: چنانچه یک یاور فاطمی اقدام به معرفی مستقیم ۲۵یاور فاطمی جدید بنماید،تعداد اقساط وی برای بازپرداخت وام ۷۰ قسط خواهد بود.
 1. معرفی یاور فاطمی جدید، شرط الزامی برای استفاده از این هدیه تشویقی نیست و فقط برای افزایش تعداد اقساط بازپرداخت وام است.
 2. مدت ثبت‌نام برای شرکت در پویش یاوران فاطمی و پرداخت اولین نذر، تا پایان سال ۱۴۰۲ است.
 3. یاورانی که در بازه ۱۸ روزه زیر اقدام به پرداخت اولین نذر فاطمی خود بنمایند، از امتیاز افزایش ۱۸ درصدی مبلغ وام برخوردار خواهند شد:
 • از: سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها   ۲۶ آذر ۱۴۰۲
 • تا: سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها  ۱۳ دی ۱۴۰۲
 1. هریک از یاوران معرفی‌شده لازم است پرداختهای یاوری خود را به تعداد ماههای تعهدی معرف خود ادامه دهند تا معرف بتواند به طور کامل از امتیاز افزایش تعداد اقساط (موضوع بند ۱۰ شیوه نامه) استفاده کند.
 2. چنانچه ماههای تعهدی یک یاور فاطمی، کمتر از ماههای تعهدی یاور معرف وی باشد، میزان بهره‌مندی یاور معرف از امتیاز افزایش تعداد اقساط، به همان نسبت کاهش می‌یابد:
  • مثال ۱: چنانچه معرف تعهد ۱۸ ماهه دارد و یاور معرفی شده تعهد ۶ ماهه دارد، معرف از یک سوم امتیاز افزایش تعداد اقساط بهره‌مند می‌شود.
  • مثال ۲: چنانچه معرف تعهد ۱۲ ماهه دارد و یاور معرفی شده تعهد ۶ ماهه دارد، معرف از نصف امتیاز افزایش تعداد اقساط بهره‌مند می‌شود.
  • مثال ۳: چنانچه معرف تعهد ۱۸ ماهه دارد و یاور معرفی شده تعهد ۱۲ ماهه دارد، معرف از دوسوم امتیاز افزایش تعداد اقساط بهره‌مند می‌شود.
 3. کارمزد این وام قرض‌الحسنه که به یاوران فاطمی تعلق می‌گیرد ۲% است، لکن یاورانی که تمام نذر فاطمی خود را به طور یکجا پرداخت کنند، از پرداخت این کارمزد معاف خواهند بود.
 4. یاوران فاطمی لازم است نذر خود را به نیت کمک به فعالیت‌های فاطمی مؤسسه غدیرشناسی خصوصا تقویت دوره‌های فاطمه‌پژوهی واریز کنند، نه به نیت شرط بهره‌مندی از وام قرض‌الحسنه؛ بنابراین از آنجا که نذر فاطمی یک هدیه معنوی و تبرّعی از سوی یاوران فاطمیبه مؤسسه غدیرشناسی است، امکان استرداد این نذورات وجود ندارد.
 5. یاورانی که مایلند از جزئیات دوره‌های فاطمه‌پژوهی مؤسسه غدیرشناسی و حمایت مالی دفتر مرکزی مؤسسه از پایگاه‌های برگزارکننده این دوره‌های آموزشی مطلع شوند، لازم است کد ۱۸۰۰ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۹۰۴ ارسال کنند و چنانچه خودشان هم مایل به شرکت در هریک از آن دوره‌ها باشند اقدام به ثبت‌نام نمایند.

مؤسسه غدیرشناسی

واحد یاوران غدیر

 

شماره کارت جهت واریز نذرفاطمی:
۰۳۵۶ – ۱۰۱۵ – ۳۳۷۹ – ۶۱۰۴

نام صاحب حساب : مؤسسه غدیرشناسی

لطفا پس از واریز نذرفاطمی، تصویر فیش واریزی خود را از طریق یکی از پیام‌رسان‌های داخلی، به شماره پشتیبان گروه یاوری خودارسال فرمائید:

  • نام گروه یاوری:سلمان فارسی      پشتیبان: خانم انتظاری                فضای مجازی: ۰۹۰۱۹۵۲۱۵۸۱
  • نام گروه یاوری:ابوذر غِفاری           پشتیبان: خانم کرمی                   فضای مجازی: ۰۹۳۸۴۶۸۵۷۹۶
  • نام گروه یاوری:عمار یاسر             پشتیبان: خانم میرزائی                 فضای مجازی: ۰۹۳۸۳۵۱۷۳۸۹
  • نام گروه یاوری:میثم تمار               پشتیبان: خانم ولی‌زاده                فضای مجازی: ۰۹۳۳۱۱۰۱۵۹۴

توجه: یاوران جدید که هنوز گروه یاوری آنها مشخص نشده است، به شماره مسئول هماهنگی پشتیبان‌های یاوران ارسال کنند

مسئول هماهنگی پشتیبان‌های یاوران: خانم موسوی

شماره فضای مجازی:  ۰۹۳۶۴۶۲۳۴۳۴

 

برای ثبت‌نام در پویش نذر فاطمی، عبارت «یازهرا» را به سامانه ۳۰۰۰۱۹۰۴ پیامک کنید.

 

شماره‌های تماس واحد یاوران غدیر (در ساعات اداری) :

۶۶۹۶۷۷۶۸–۶۶۴۶۲۵۷۹۶۶۹۶۸۶۴۸–۶۶۴۸۶۵۱۴      (۰۲۱)

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.